Kadıköy Hasanpaşa Su Kaçağı Tespiti

 Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy su kaçağı tespiti yaparken kullanmış olduğumuz cihazlardan yardım almaktayız. Evinizin görünen ve görünmeyen her bölgesini bu cihazlarla noktasal tespit sağlıyoruz. Yıpranmış borular tadilatta hasar gören tesisat su baskınlarına ve su sızıntılarına neden olabilmektedir. Alt komşunuza sizin evinizden su sızabilir hatta üst komşunuzdan da sizin evinize su kaçağı olabilir. Kadıköy su kaçağı tespit firması olarak bu gibi sorunlara kalıcı çözümler sunmaktayız. Garantili hizmetin yanı sıra bulamadığımız kaçak tespit işlemlerine ücret talep etmiyoruz. İstanbul’un her semtine olduğu gibi kağıthane ilçemize de servisimiz vardır. Eski yöntem ustalardan kaçınmanızı yeni nesil cihazlı ustaları tercih etmenizi öneririz. Cihazlarımız sayesinde noktasal tespit yapar sadece su kaçağının olduğu bölgeyi kırarız ve onarımını gerçekleştiririz. Sizleri ve bütçenizi korumuş olur yüksek maliyetler vermemiş olursunuz. Onarım esnasında kaliteli malzeme kullandığımız ve ekip arkadaşlarımızın ustalıklarından dolayı yapılan işleme garanti veririz. Bizleri 05 numaradan arayabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Yolunuz düşerse iş yerimize bekler bir çayımızı içmenizi dileriz. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla her daim kalıcı çözümler sunmaktan gurur duyarız. Kullanmış olduğumuz cihaz alman ürünü olan trotec markadır. Fiyat olarak diğer su kaçak tespiti için kullanılan cihazlardan daha yüksektir. Bunun nedeni daha kaliteli ve daha hassas olması ve dijital ekranı olmasıdır. İnternette sık karşılaştığımız her cihaz aynı işi görür mü sorusu oluyor maalesef ki her cihaz aynı değil, arada ciddi fiyat farkları vardır. Biz ürünlerimizi seçerken daha iyi bir hizmet sunmak adına kaliteli cihazlar kullanmayı tercih ediyoruz. Bunun başlıca nedenleri kalitesiz 4000 tl gibi komik rakamlara bile satılan cihazların yanılma payı daha yüksek olur. Hassasiyet Kadıköy su kaçağı tespiti için en önemli şeydir. En hassas su seslerini duymak ve noktasal tespit yapmak için ustalık ve yüksek kaliteli cihazlar gerekiyor. Sizlere sunulan hizmet den memnun kalmadığınız taktirde bizim sadece bir kez gördüğümüz müşterimiz olursunuz. Biz bunun yerine ömürlük müşteri potansiyeline sahip olmayı hedefliyoruz.

Kadıköy su kaçağı bulma ücretleri mekanınızın büyüklüğüne ve işin zorluğuna göre belirlenir. Emin olmanız gereken tek şey bütçenizi yormayacak kalıcı çözümler sunmaktayız. Teknolojik cihazlarla noktasal tespit yaparak onarımını gerçekleştirdiğimiz işlemler her yeri kırmadığımız için bütçe dostu hizmet sunuyoruz. Kadıköy su kaçağı bulan firma olarak ev, villa, dublex daire ve işyeriniz olmak üzere arazi ve açık alanlarla da bu hizmeti sunuyoruz. Gözle görülmeyen su kaçaklarını bulmak imkansız gibi görünsede biz ares su kaçağı tespiti firması olarak akustik dinleme cihazımızla noktasal tespitler yapıyoruz. Bu dinleme cihazı en ufak su  sızıntılarını bile kulaklık ve deteskop yardımıyla ekip arkadaşlarımıza aktarır ve kaçak bölge tespit edilmiş olur. Bazı durumlarda pis su giderinizde ve pimaş borularında su kaçağı meydana gelir. Bu gibi durumlarda robotik kameralı cihazımızla pimaş ve gider boruları görüntülenir hatta sorunlu bölge sizlere gösterilir. Öncelikle güvenle başlarız işimize sizleri mutlu etmek ilkemiz haline geldi ve bizlerde mutluluk duyuyoruz. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Akustik dinleme cihazımız sayesinde kulaklık yardımıyla ekip arkadaşlarımız sorunlu bölgeyi dinlemeye alır ve kaçağın bulunduğu noktaya gelindiğinde kulaklığa su sesini yansıtır (Tecrübe Gerekli) ve ustalarımız noktasal tespit yapar. Bulunan su kaçağının yeri kırılır ve sizlere gösterilir ardından onarım işlemi gerçekleşir ve en kısa süre içerisinde su tesisatınız eski haline kavuşur. Evinizde su sızıntısı, nem, küf gibi belirtiler varsa bizimle iletişime geçiniz. Önemsenmeyen su kaçakları su baskınlarına neden olabilir. Hayatınızı ve evinizi riske atmayın. İhmal edilen su sızıntıları daha yüksek maliyetler çıkartabilir. Mesela su baskını oldu ve evinizdeki çoğu eşya kullanılamaz hale gelir. Veya fayans, duvar altından kendisine bir yol bulup daha farklı bölgelere ilerleyebilir su akışkan bir element olduğu için iğne deliğinden bile geçer. Buda yapılması daha zor bir iş haline gelir bütçeniz yorulur.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

18+ Yıl İş Tecrübesi Su Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
Kadıköy’nin En İyi Tesisat Firması Kameralı Cihazlı Tesisatçı
İstanbul’un Her Semtine Servis Mobil Tam Donanımlı Araçlar
2 Yıl Garantili Hizmet Noktasal Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Su Kaçağı Bulma ve Onarımı

Kadıköy Su Kaçağı Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, Banyo, Salon, Tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı parke bulunun bölgede ise parkeleriniz kabarır şişer rutubet nem gibi etkenler olur. Buda sizlere yüksek maliyet e eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesini sağlar. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. kadıköy su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirim en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit ederler. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Kadıköy Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir buda alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. parkelerinizde, tavan yada taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler var is su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.

Kadıköy akustik dinleme cihazı ile en hassas su sesini bize ileten teknolojik cihazımızla sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Üst resimde görmüş olduğunuz cihaz akustik su kaçağı bulma cihazıdır. Define arar gibi evinizdeki su kaçağını bu cihazımızla özen ve titizlikle arıyoruz. Tüm tesisatlarınızı dinleyerek en hassas nokta dahi olsa su kaçağını noktasal tespit ediyoruz. Gider borularında kırık çatlak delik gibi gözle görülmeyen bölgeleri de robotik kamerayla izleyerek sorunun yerini tespit ediyoruz. Gözle görülen kaçakları herkes görür önemli olan gizli görünmeyen yerdeki su kaçaklarını bulmak buda bizim işimiz sizlere bir telefon kadar yakınız. Ares su kaçağı tespiti firmamız 24 yıllık tecrübeyle hizmet veriyor. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sizlerin memnuniyeti için çalışmakta önce müşteri memnuniyeti sonra güven prensibi ile çalışıyoruz.Temiz su tesisatınıza basınç makinemizle test yaparlar eğer gösterge düşüyorsa evinizde su kaçağı var. Mutfak, Banyo, Lavabo gibi sorunlu olan bölge akustik dinleme cihazımızla en ufak su kaçağı sesini kulaklık yardımıyla duyar ve noktasal tespit yapar. Sizleri ek bir masraftan kurtarmak için onarımını yapar ve sorun ortadan kalkmış olur bütçenizi sarsmadan bütün bu olay en kısa sürede çözümleriz. Su kaçağı nasıl tespit edilir sorusuna umarım yanıt vererek sizleri bilgilendirdik.

Share in
Tagged in